دکتر امیر احمدی کاشانی

دکتر کاشانی متخصص پوست

دکتر امیر احمدی کاشانی تحصیلات خود را در مقطع پزشکي عمومي در سال 1377 (1998 ميلادي) از دانشگاه تهران فارغ‌التحصیل شد. سپس ایشان برد تخصصی خود را در زمینه زیبایی از آکادمی علوم زیبایی آمریکا دریافت کردند.
دکتر امیر احمدی کاشانی جراحي پيوند مو را با روش استاندارد پانج آغاز نمود، سپس به روش ميني ميکروگرافت در جراحي پيوند مو روي آورد و نهايتاً طي 6 سال اخير فقط از روش ميکروگرافت و واحد فوليکولار در جلسه‌هاي بزرگ پيوند مو استفاده نموده است.

دکتر کاشانی در کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی نارنجستان واقع در پاسداران مشغول به فعالیت هستند و شما عزیزان می توانید با وقت قبلی از مشاوره رایگان دکتر بهره مند شوید.

شماره تماس کلینیک:

۷۹۵۸ ۲۲۲۹ ۲۱ (۹۸+)

۲۲۲۹۵۰۴۸ ۲۱ (۹۸+)

۲۲۸۲۵۲۷۳ ۲۱ (۹۸+)

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

۳ پاسخ

  1. حسین فولادیان گفت:

    سلام.من به نوبه خودم از رفتار شایسته وکیفیت کار بسیار بالای آقای دکتر و رفتار تحسین برانگیز همکاران و پرسنل زحمتکش این مجموعه کمال تشکر و امتنان فراوان را داشته و همواره به دوستان و بستگان این مجموعه را معرفی کرده ام.

  2. حسین فولادیان گفت:

    سلام.من واقعا به نوبه خودم از کیفیت کار و برخورد بسیار خاص آقای دکتر و پرسنل بسیار کاردان و زحمتکش این مجموعه بسیار کمال تشکر وامتنان را دارم و همواره به دوستان و بستگان این کلینیک خاص رومعرفی کرده ام.

  3. اکبرزادگان گفت:

    من خودم آقای دکتر کاشانی کاشت رو برام انجام دادن،واقعن ازشون ممنونم،همچنین پرسنل زحمتکششون،،،،خدا عمر با عزت بهشون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Web Statistics