لیپوماساژ LPG

کلینیک لاغری و زیبایی نارنجستان افتخار دارد که دارنده تکنولوژی پیشرو جهان (LPG) برای حذف چربی و سلولیت است.

این سیستم پیشرفته توسط یک فیزیوتراپیست طراحی شده است که در شکستن سلول های چربی سوزانده شده، صاف کردن و لاغری و… فوق العاده عمل می‌کند.
از طریق لیپوماساژ LPG رسوبات چربی از سلول ها آزاد شده و تولید کلاژن و الاستین پوست افزایش میابد و در نهایت تبدیل به شکل های نرم تر و باریک تر می‌شود.

تکنیک های LPG برای سال ها توسط جراحان پلاستیک، متخصصین پوست، پزشکان، فیزیوتراپیست‌ها، مؤسسات و سالن های زیبایی در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است.

LPG Lipomassage چطور کار می‌کند؟

با ایجاد تعادل بین تولید و حذف چربی از طریق یک فرایند طبیعی انجام میشود که توسط سلول هایی بنام Adipocytes  حفظ می‌شود. حتی با شیوه ای کاملا سالم فعالیت این سلول ها با گذشت زمان باعث کاهش سرعت و ذخیره سازی چربی می‌شود.

فشرده سازی خون و عروق لنفاوی

در اولین درمان،LPG سلول های لاغری (Adipocytes) را تحریک کرده و با آزاد سازی طبیعی چربی حتی بهتر از ورزش و رژیم غذایی (بیش از 70%) فعال می‌کند.
همزمان به دلیل عمل مکانیکی دستگاه، پوست را تقویت میکند تا از سفتی و تونیک جلوگیری کرده و آنرا به عقب بیاندازد.

از طریق پروسه‌ای بنام MÉCANO-STIMULATION محتویات سلولی چربی آزاد می‌شود و بافت های چربی نرم می‌شود تا با کاهش فیبر راحت‌تر از بین بروند. با گسترش فرایند لیپوماساژ پوست نرم‌تر می‌شود.

فرایند درمان LPG Lipomassage چگونه انجام می‌شود؟
در مشاوره رایگان کلینیک نارنجستان، پزشک یک برنامه درمان ویژه متناسب با ارزیابی انجام شده و براساس نیاز و نتایج دلخواه شما تجویز می‌کند.

در کلینیک نارنجستان ما نتایج درمان شما را پیگیری می‌کنیم و پیشرفت آنرا به منظور اطمینان از اینکه شما بهترین نتایج را از برنامه خود دریافت کرده‌اید، به طور دقیق بررسی می‌کنیم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Web Statistics